Prudnik – miasto zaklęte w przedmiotach i dokumentach

Muzeum Ziemi Prudnickiej zaprasza na spotkanie z Piotrem Kulczykiem, znanym prudnickim kolekcjonerem przedmiotów związanych z historią naszego miasta. Gość spotkania opowie o swoich pasjach i zaprezentuje najciekawsze obiekty ze swojej kolekcji.

Dyskusja z Piotrem Kulczykiem będzie inauguracją nowego cyklu spotkań pn. „Muzealne Pogadanki z...”, które odbywać się będą pod koniec każdego miesiąca w Centrum Tradycji Tkackich. Gośćmi Pogawędek będą osoby z Prudnika, i nie tylko, chcące podzielić się swoimi zainteresowaniami historią i dziedzictwem regionu.

Cykl ma charakter otwarty. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznawaniem dziejów Ziemi Prudnickiej.

Spotkanie pt. „Prudnik – miasto zaklęte w przedmiotach i dokumentach” rozpocznie się w piątek 29 kwietnia 2022 r. o godz. 18:00 w Centrum Tradycji Tkackich przy ul. Królowej Jadwigi 23 w Prudniku.

Publikacja: Niedziela, 24 kwietnia 2022r. godz.:12:20.