Marek Doskocz - fotografia

Dyrektor Muzeum Ziemi Prudnickiej zaprasza na otwarcie wystawy fotografii Marka Doskocza pt. Człowiek w krajobrazie, krajobraz ulicy, które odbędzie się w czwartek 21 września 2017 r. o godz. 18:00 w Arsenale przy ul. Bolesława Chrobrego 5 w Prudniku.

Marek Doskocz – urodzony w 1983 roku, mieszka w Prudniku. Fotografią zajmuje się od kilku lat. Jego zainteresowania skupiają się wokół fotografii dokumentalnej oraz tzw. fotografii ulicznej.  Założyciel największej polskiej grupy skupiającej fotografów ulicznych Street Dogs Of Poland. Jego zdjęcia można było dotychczas obejrzeć na kilku wystawach zbiorowych oraz dwóch indywidualnych. Ukazały się także w antologii fotografów Europy Wschodniej i Środkowej z serii „Different Vision”.

Wydarzenie realizowane w ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa, które w 2017 roku odbywają się pod hasłem Krajobraz dziedzictwa-dziedzictwo krajobrazu.

Publikacja: Sobota, 2 września 2017r. godz.:16:28.