Bogusław Wład ? malarstwo

Dyrektor Muzeum Ziemi Prudnickiej zaprasza na otwarcie wystawy malarskiej Bogusława Wład, które odbędzie się w piątek 27 września 2013 r. o godz. 18:00 w Arsenale przy ul. Bolesława Chrobrego 5 w Prudniku.

W swojej Bogusław Wład twórczości opiera się na intuicji, wrażeniu, czasem nawet płytkim skojarzeniu i refleksji. Środki wyrazu są dla niego sprawą drugorzędną, ale nie marginalną. Dlatego tak często w swojej pracy zmienia sposób przedstawiania. Od wielu lat w malarstwie bardziej niż w innych technikach realizuje swoje widzenie otaczającego świata poprzez abstrakcję, realizm i symbolizm. Jego pejzaż jest stylizacją natury a człowiek, zwłaszcza kobieta występująca w jego obrazach, jest źródłem inspiracji.

Na wystawie w Muzeum Ziemi Prudnickiej pokazuje prace malarskie, które powstały w latach 2003-2012. Jednocześnie w Galerii Pierwsze Piętro w Opolu w dniach 20 września - 10 października można będzie oglądać prace powstałe w tym roku.

Wystawę można oglądać do 30 listopada 2013 r.

Publikacja: Poniedziałek, 23 września 2013r. godz.:13:07.