Śladami Mistrzów Pogranicza - książka

Starosta Prudnicki Radosław Roszkowski i Dyrektor Muzeum Ziemi Prudnickiej Marcin Husak zapraszają na promocję dwóch publikacji Samorządu Powiatu Prudnickiego pt.

• "Śladami Mistrzów Pogranicza" autorstwa Bogdana Kocińskiego i Janusza Stefanki,
  • „Eryk Murlowski. Biografia mistrza monocykli jujutsu, regionalisty i społecznika” autorstwa Bartosza Sadlińskiego.

Poniedziałek 27 luty 2023 roku godzina 18:00, Arsenał – główna siedziba Muzeum Ziemi Prudnickiej przy ul. Bolesława Chrobrego 5 w Prudniku.

Po spotkaniu będzie możliwość zwiedzania wystawy stałej pt. „Stanisław Szozda - krótka historia wielkiego sukcesu”.

Partnerzy projektu: Cyklistika pro všechny Krnov, z.s., Muzeum Ziemi Prudnickiej.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Pradziad. Przekraczamy granice.

Publikacja: Poniedziałek, 20 lutego 2023r. godz.:14:38.