Promocja broszury pt. Prudnik: jedno miasto – trzy wyznania

Dyrektor Muzeum Ziemi Prudnickiej i Burmistrz Miasta Zlaté Hory zapraszają na promocję broszury pt. „Prudnik: jedno miasto – trzy wyznania” autorstwa Marcina Husaka, Sebastiana Mikulca i Janusza Stolarczyka z Muzeum Ziemi Prudnickiej.
Piątek 30 grudnia 2022 r., godz. 18:00
Centrum Tradycji Tkackich, ul. Królowej Jadwigi 23 w Prudniku.

Spotkanie, połączone z otwartą prelekcją Marcina Husaka, będzie zwieńczeniem polsko-czeskiego projektu pn. „Nieutracone bogactwo kulturowe polsko-czeskiego pogranicza”.
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Pradziad. Przekraczamy granice.

Szanowni Państwo, w październiku br. informowaliśmy, że promocja publikacji odbędzie się 20 grudnia, jednak z przyczyn od nas niezależnych termin został przełożony na 30 grudnia.

Publikacja: Piątek, 16 grudnia 2022r. godz.:12:57.